sadsad x
asdasd
Hakkımızda

1997 yılından beri hareket eden tüm araçlara yönelik birçok kategoride binlerce ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

ELTESAN Mobil, yola çıkarken benimsediği temel ilkelerine olan bağlılığını sürdürerek, bugün otomotiv, marin, karavan, savunma sanayi, medikal, bilgi teknolojileri ve yenilenebilir enerji pazarları gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.


2007'den bu yana DOMETIC ürünlerinin dağıtıcısı olan ELTESAN Mobil’in portföyünde Dometic, Kampa, WAECO, Actia, Fischer Panda, Hymer, Knaus, Weinsberg, Tabbert, Vango, Schenker, Solara, Thule, Truma, Victron gibi kendi alanlarında dünyanın en önemli markaları bulunmaktadır.

Eltesan Mobil kuruluşundan bu yana mobil yaşam için üstün tasarıma sahip akıllı ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve mobil ortamın gerektirdiği dayanıklılığı üzerinde barındıran ürünler ile hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi içinde Çekme ve Motor karavanlar, Marin Klima Sistemleri, Jeneratörler, Buzdolapları, Soğutucular, Mutfak Ekipmanları, Sanitasyon Sistemleri, Mobil Güç Ekipmanları, Elektrik, Elektronik, Enerji, Konfor, Güç, Sevk ve Tahrik Sistemleri, Güvenlik Ürünleri, Klima Servis Ekipmanları, Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri, CAN-Bus (Multiplex) sistemi ve daha fazlasını içeren ürünler bulunmaktadır. Hazır ve bitmiş ürünler dışında, ELTESAN Mobil, müşterilerin ve dolayısı ile müşteri araçlarının özel ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirmektedir. Tecrübelerimiz ve çözümlerimiz daha iyi, daha konforlu ve daha güvenli taşıtların oluşturulmasına yol göstermektedir.

Bu ürünlerle birlikte, şimdi de sizlerle e-ticaret sitemiz olan eltmobil.com çatısı altında buluşuyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi için https://eltesanmobil.com/tr/sayfa/hakkimizda linkini de ziyaret edebilirsiniz.

Her şey daha uzun süre dışarıda kalabilmeniz için…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.